Woningbrand Dreef Zutphen door frituurpan
De brandweer was met veel materiaal ter plaatse.

Woningbrand Dreef Zutphen door frituurpan

Vrijdagochtend woedde er een brand in een woning aan de Dreef in Zutphen. De eerste melding kwam om kwart voor acht binnen bij de brandweer. Niet veel later schaalde ze op naar een grote brand. 

Ergens na acht uur was de brand geblust. Vermoedelijk kwam het door een frituurpan. Alle omliggende woningen waren gedurende de brand ontruimd. Alle bewoners stonden op straat toe te kijken, meldt een verslaggever. Ruim drie kwartier mochten ze hun huis niet in. Nadat er koolmonoxide-meting verricht waren mocht iedereen huis voor huis weer terug. 

De precieze oorzaak wordt nog onderzocht. Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) denkt dat het komt door een frituurpan komt. Er is veel rookschade in de woning.

Op deze publicatie rust copyright.