Praat mee over Lochem tijdens gespreksavond met politieke fracties

Praat mee over Lochem tijdens gespreksavond met politieke fracties

In Schouwburg Lochem vindt op woensdagavond 4 maart 2026 een bijzondere gespreksavond plaats waarin de Lochemse politieke fracties met elkaar én met inwoners in gesprek gaan over actuele lokale thema’s. De avond wordt gezamenlijk georganiseerd door Schouwburg Lochem, Bij de Bieb, Welzijn Lochem en de Muzehof.

Tijdens de gespreksavond staat dialoog centraal. Inwoners krijgen de kans om mee te praten en ideeën uit te wisselen over onderwerpen die leven in de gemeente Lochem. Het programma wordt op een toegankelijke en prikkelende manier geopend door cabaretier Thjum Aerts, die met humor en scherpte de toon zet voor het gesprek. Gespreksleider Lan Lan Zhang begeleidt vervolgens de avond en zorgt voor een open en evenwichtige uitwisseling tussen de deelnemende politieke fracties.

Met deze bijeenkomst willen de organiserende partijen bijdragen aan betrokkenheid, ontmoeting en een levendig lokaal debat. “We brengen inwoners en politiek aan één tafel. Niet tegenover elkaar, maar in gesprek over thema’s die Lochem nu raken,” aldus de organisatie.

De inloop is vanaf 19.00 uur, het programma start om 19.30 uur. De toegang is gratis, maar aanmelden is verplicht via www.schouwburglochem.nl. Het aantal plaatsen is beperkt.

Praktische informatie

Datum: woensdag 4 maart 2026

Locatie: Schouwburg Lochem

Inloop: 19.00 uur

Aanvang: 19.30 uur

Toegang: gratis (aanmelden verplicht)

Aanmeldenwww.schouwburglochem.nl

Reageren? Mail de redactie via [email protected].
Op deze publicatie rust copyright.